Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Kiliany - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z tarasem, ul. Czerwonego Krzyża

Olecko(Kiliany + 13 km)

749 000 zł140 m² 5 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:632 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z panoramicznym widokiem na jezioro Oleckie Wielkie, położony przy ulicy Czerwonego Krzyża Powierzchni użytkowa domu wynosi około 140 m2, powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Dudki(Kiliany + 16 km)

749 000 zł83,35 m² 8 986,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny z panoramicznym widokiem na Jezioro Dudeckie położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu ośmiu nowoczesnych, energooszczędnych domów - Osada Dudki. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dudki

Dudki(Kiliany + 16 km)

799 000 zł83,35 m² 9 586,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:615 m²

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Dudki

Dudki(Kiliany + 16 km)

749 000 zł286,79 m² 2 611,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 767 m²

Na sprzedaż budynek mieszkalny (stara szkoła) o powierzchni użytkowej 286.79 m2 z prywatnym dostępem do Jeziora Dudeckiego, oddalonego zaledwie 80 metrów od domu. Dostęp do jeziora zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zawady Ełckie

Zawady Ełckie(Kiliany + 21 km)

890 000 zł150 m² 5 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Piękna nieruchomość zabudowana - Mazury Zbliża się lato i znowu wiosna budzi w nas tęsknotę do wolności na łonie natury. Zapraszam Państwa do zainteresowania się moją ofertą, która.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie(Kiliany + 7 km)

299 000 zł140 m² 2 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 451 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 140 m2, położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie przy ulicy Kościuszki. Nieruchomość usytuowana jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Olszewo

Olszewo(Kiliany + 5 km)

135 000 zł51,08 m² 2 642,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:770 m²

***działka Z widokiem na jezioro***olszewo***okazja***10 km do olecka*** Na sprzedaż: działka 770 m2 z budynkiem o powierzchni ok. 50 m2, olszewo Marzysz o domu w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Wronki

Wronki(Kiliany + 14 km)

649 000 zł78 m² 8 320,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 200 m²

Na sprzedaż dom położony pod lasem, na ładnej działce o powierzchni 5200 m2 - Wronki, gmina Świętajno. Nieruchomość usytuowana jest w bardzo malowniczej, cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Skocze

Skocze(Kiliany + 23 km)

999 000 zł175 m² 5 708,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:4 624 m²

Na sprzedaż urokliwy dom o powierzchni użytkowej około 175 m2, położony na Mazurach "garbatych" w miejscowości Skocze, gm. Gołdap. Dom posadowiony jest na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Sedranki(Kiliany + 9 km)

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 60 m , położony w miejscowości Sedranki, gmina Olecko, tuż przy brzegu Jeziora Sedraneckiego. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Kiliany

Kiliany,warmińsko-mazurskie

79 000 zł189 m² 417,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 102m2 w domu wolnostojcym z dużym ogrodem o pow. około 1245m2 oraz budynkiem gospodarczym. Nieruchomość położona na Mazurach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kiliany

Kiliany,warmińsko-mazurskie

55 000 zł189 m² 291,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Na sprzedaż atrakcyjne siedlisko wiejskie o powierzchni 0,1245 ha, z dużym ogrodem, zabudowane wolnostojącym parterowym domem mieszkalnym oraz budynkiem gospodarczym. Nieruchomość położona na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij